Firma w Anglii – szybkość i łatwość w zakładaniu

0
496
zalety firmy w anglii
zalety firmy w anglii

Prowadzenie firmy to zajęcie niezwykle czasochłonne i wymagające określonych predyspozycji charakterologicznych, ale jednocześnie dające ogromną satysfakcję i pozwalające zaspokajać osobiste ambicje. W ostatnich kilkunastu latach jak grzyby po deszczu powstają firmy prowadzone przez Polaków na terenie Wysp Brytyjskich. 

Zalety prowadzenia biznesu w Anglii

Firma w Anglii to doskonały biznes, ponieważ gospodarka Zjednoczonego Królestwa nadal się prężnie rozwija, i nic nie zwiastuje jakiegoś zahamowania jej rozwoju w najbliższej przyszłości. Firma w Anglii może może być założona w bardzo łatwy i przyjemny sposób, a przede wszystkim w maksymalnie krótkim czasie. Bardzo często jest to kwestia zaledwie 24 godzin od momentu złożenia wniosku do zarejestrowania spółki. Nie trzeba być przy tym rezydentem Wielkiej Brytanii. Firma w Anglii można założyć bez absolutnie żadnego problemu, mając już 16 lat, a wszelkie formalności można załatwić przez Internet.

Dzięki temu nie trzeba nawet wychodzić z domu, by w krótkim czasie stać się założycielem firma w Anglii, która w krótkim czasie może się stać ważnym graczem na mapie gospodarczej tego kraju. Wszystko bowiem zależ od tego, czy jesteśmy ludźmi przedsiębiorczymi i odpowiedzialnymi, a takich przecież nie brakuje w Polsce. Co istotne, rejestrację samozatrudnienia możemy wykonać osobiście, ale drugim sposobem jest skorzystanie z usług jednego z wielu biur księgowych, które za naprawdę niewielką opłatą przeprowadzą za nas cały proces rejestracji nowej firmy. 

Jak się rozliczyć?

Dodatkowo wykwalifikowane osoby z biura księgowego udzielą nam bezcennych prąd, w jaki sposób prowadzić firma w Anglii, na co uważać, jakie są ryzyka i zalety itp. Warto podkreślić, że Polacy mogą zakładać w Anglii zarówno firmy jednoosobowe, jak i spółki LTD, które skądinąd również mogą być prowadzone jednoosobowo. Istotne jest to, że do założenia spółki Limited nie trzeba być rezydentem UK, czyli można taką firmę założyć, żyjąc na co dzień w Polsce i nigdy nie odwiedzając nawet wielkiej Brytanii. Jak zatem widzimy, możliwości założenia firma w Anglii jest naprawdę sporo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here