Najlepsze gadżety firmowe – Sprawdź co przyda się do twojej firmy

najlepsze gadżety do twojej firmy

Chyba każda firma doskonale zdaje sobie sprawę, że w swoich szufladach, czy też szafach zawsze powinna mieć pod ręką gadżety firmowe. Dlaczego jest to tak oczywista sprawa? Ponieważ jest to doskonałe wsparcie każdej kampanii reklamowej.

Zadowolony klient

Trzeba przyznać, że każda firma, która wie, iż to klienci stanowią warunek jej przetrwania zawsze zainwestuje w takie reklamowe rzeczy. Czasem nazywane są one nawet pierdołami, bo są tak małe i mogą czasem leżeć długo nie używane, ale kiedy przyjdzie odpowiedni moment zawsze możecie je wyjąć z zaplecza i wyruszyć razem z nimi na akcję promocyjną, która sprawi, że zyskacie nowych klientów. Z reguły takie gadżety rozdaje się za darmo. Czasem można nawet podarować je na loterie charytatywne, czy też dzieciom do przedszkola, szkół podstawowych, dzięki, które zawsze zrobią z nich odpowiedni pożytek.

Długopisy i ołówki z logo

Dobrze, skoro już wiemy, że gadżety firmowe są nam potrzebne, jak można je wykorzystać, to warto zastanowić się, jakie rodzaje takich produktów trzeba teraz zamówić. Na pewno numerem jeden są wszelkiego rodzaju długopisy oraz ołówki z logo. Czarne, niebieskie, czy nawet kolorowe pisadła zawsze były i będą cieszyć się największym wzięciem. Przekonajcie się sami, ustawiając zwykły podajnik z długopisami na biurku, czy na stoisku promocyjnym. Obserwujcie potem, w jak szybkim tempie one znikają. Poza tym takie długopisy również przydadzą się w Waszej firmie

Smycze reklamowe

Równie dużą popularnością są smycze reklamowe cienkie oraz grube. Ich popularność chyba nigdy nie spadnie. Możecie na nich nosić przypięte dowolne klucze, a nawet na dobrą sprawę możecie na nich zahaczyć swoje telefony komórkowe. Szczególnie starsze osoby stosują taki chwyt, dzięki czemu zawsze mają telefon pod ręką, jeżeli idą na spacer, czy też na różnych wyjazdach turystycznych. Na smyczach również Wasi pracownicy mogą nosić odpowiednie identyfikatory.

Kubek do kawy z logo

Kubki reklamowe – to chyba numer trzy. Chociaż jak coś jest darmowe, to w sumie wszystko będzie cieszyć się powodzeniem. Taki kubek, z tradycyjnej porcelany, może stanowić świetny podarunek zarówno dla najlepszych pracowników, jak również dla najwierniejszych klientów, którzy są przy Waszej firmie już od wielu lat. Do kawy i do herbaty takie kubki jak znalazł

Pendrive z logo

Nowoczesnym gadżetem reklamowym i bardzo lubianym, funkcjonalnym jest pendrive z logo. Podręczna pamięć na której można przechowywać najróżniejsze pliki zawsze się przydaje i to w najmniej oczekiwanych momentach. Tym bardziej, że jest to na tyle mały przedmiot, że zawsze można go przywiesić przy kluczach (jeżeli jest taka możliwość) lub po prostu wrzucić do torebki, czy też plecaka.

Do równie nowoczesnych propozycji gadżetów reklamowych należy powerbank, czyli ratunek, kiedy bateria w telefonie, czy w innym urządzeniu nam pada. Wielu klientów na pewno ucieszy się z takiej przenośnej baterii, którą można podłączyć do swojego smartfona w dowolnym momencie. Dlatego również warto zamówić taki gadżet.

Redakcja PlanetaFM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *