Strona główna
Marketing
Tutaj jesteś

Firmowa integracja w parku trampolin. Jak ją zorganizować?

16 października 2022 park trampolin


Imprezy integracyjne powinny zachęcać pracowników do bliższego poznawania się, współpracy i przy tym zapewniać dobrą zabawę. 

Głównym celem, jaki mają przed sobą imprezy integracyjne dla firm, jest lepsze funkcjonowanie zespołów pracowników przez ich integrację. Pracownicy, którzy dobrze się znają, wiedzą, jakie są ich najważniejsze zalety, a także swobodnie się ze sobą porozumiewają, mogą łatwiej realizować swoje obowiązki z korzyścią dla pracodawcy.

Jak urządzić udaną imprezę integracyjną?

W biznesie imprezy integracyjne są powszechne. Po długim okresie pandemicznym znów popularne są spotkania firmowe, które nie tylko umożliwiają lepszą integrację pracowników, ale również niosą za sobą świetną rozrywkę.

Aby urządzić udaną imprezę integracyjną dla pracowników, warto przede wszystkim zastanowić się nad tym, co może zapewnić im dobrą zabawę. Teraz wyjście do restauracji czy na ognisko to tylko jedna z wielu opcji, ponieważ do dyspozycji jest ich o wiele więcej i mogą one zapewnić o wiele lepsze efekty dla zespołu.

Na szczególną uwagę zasługują popularne obecnie imprezy na trampolinach. Są to imprezy integracyjne dla pracowników, które odbywają się w parkach trampolin. Parki te oferują swoim gościom dostęp do dużej przestrzeni wypełnionej trampolinami oraz innymi atrakcjami zachęcającymi do ruchu.

Gdy planowane są takie imprezy integracyjne Warszawa stanowi tylko jedno z miast, gdzie obecnie można je urządzić. Dlaczego warto się na nie zdecydować i na czym dokładnie polegają imprezy integracyjne w parkach trampolin?

Impreza integracyjna w parku trampolin – dlaczego warto?

Przy wyborze odpowiedniego pomysłu na imprezę integracyjną duże znaczenie mają efekty, jakie może ona przynieść. W przypadku imprez organizowanych parkach trampolin można uzyskać następujące rezultaty:

  • lepsza integracja – poprzez zabawy ruchowe skupione na współpracy i rywalizacji pracownicy mogą wtedy lepiej zintegrować się ze sobą
  • dobra zabawa – skakanie na trampolinach powoduje, że impreza integracyjna może być wypełniona dobrą zabawą, która przywodzi na myśl czasy dzieciństwa
  • odstresowanie – ruch powoduje, że pracownicy mogą zapomnieć o codziennych obowiązkach oraz zmniejszyć poziom codziennego stresu

Te zalety powodują, że aktualnie imprezy integracyjne dla firm są bardzo popularne i decyduje się na nie wielu przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić pracownikom niezapomniane wrażenia podczas wspólnego wyjścia.

Imprezy na trampolinach – gdzie są dostępne?

Obecnie tego typu imprezy są bardzo popularne, więc są one dzisiaj dostępne również w wielu miastach na mapie Polski.

Gdy celem są urządzone w parkach trampolin imprezy firmowe Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie można je urządzić. Działają tam jedne z największych parków trampolin w całym kraju, które zapewniają również kompleksową obsługę dla klientów biznesowych.

W organizacji imprez firmowych na trampolinach specjalizuje się również park airo.fun, który dla klientów biznesowych przygotował specjalną ofertę. Obejmuje ona wynajem osobnej sali wraz z pełną obsługą cateringową, a także wstęp do parku trampolin wraz z organizacją imprezy według wybranego scenariusza. To gwarantuje najlepsze efekty integracji dla pracowników i przy tym mnóstwo dobrej zabawy.

Jak odbywają się imprezy integracyjne na trampolinach?

Najczęściej imprezy integracyjne odbywające się w parkach trampolin polegają na wykorzystaniu specjalnego scenariusza stworzonego w tym celu. Dzięki niemu można uzyskać wtedy najlepsze rezultaty, aby pracownicy mogli lepiej się poznać, nauczyć się współpracy oraz miło spędzić swój czas.

W trakcie zabawy w parku trampolin używane są nie tylko same trampoliny, ale również inne atrakcje, które są w nim dostępne. Przykładowo w parku airo.fun dostępne są również tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, zabawy jak Twister oraz Battle Beam, które powodują, że pobyt w parku jest jeszcze ciekawszy.

Dzięki temu, że do dyspozycji grupy jest również osobna sala, można w niej łatwo omówić cały event, podziękować za przybycie. Pracownicy mogą też pozostawić tam swoje rzeczy i skorzystać z napojów, cateringu.

Redakcja PlanetaFM

Redakcja Planeta Finansów i Marketingu to zespół doświadczonych dziennikarzy, analityków i ekspertów z dziedziny finansów oraz marketingu. Każdy członek redakcji wnosi unikalne kompetencje i perspektywy, dzięki czemu tworzymy treści rzetelne, aktualne i inspirujące.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czym jest pozycjonowanie lokalne
park trampolin
Dezynfekcja i deratyzacja

Jesteś zainteresowany reklamą?

Dezynfekcja i deratyzacja