Strona główna
Praca
Tutaj jesteś

Sprawdzone fakturowanie w firmie

29 października 2019 fakturowanie w firmie

Szukasz sposobu jak szybko fakturować? Masz dosyć żmudnego wystawiana faktur i nie potrafisz odpowiednio uporządkować dokumentacji? Mamy na to sposób! Przetestowaliśmy ciekawy program do faktur, który pomaga przedsiębiorcom.

Jaki program gwarantuje proste i szybkie fakturowanie?

Czy słyszeliście o programie Faktura Small Business Handel? To program do faktur, który oferuje firma MEGA-TECH. Wszystkie funkcjonalności można poznać za darmo korzystając z wersji demonstracyjnej, którą można pobrać ze strony producenta. Oprogramowanie na pierwszy rzut oka jest nieskomplikowane w obsłudze i przejrzyste. Tak też jest po dłuższym testowaniu narzędzia. Program jest bardzo intuicyjny, co umożliwia szybkie korzystanie ze wszystkich opcji nawet przez początkujących użytkowników. Fakturowanie trwa, jak zapewnia producent kilka minut i jest to prawda. Moduł faktur jest czytelny i zbudowany w taki sposób, aby szybko fakturować. Bez trudu przygotować można fakturę VAT, bez VAT, zaliczkową, końcową, korektę, notę, fakturę proforma, paragon fiskalny, dowody sprzedaży czy wygenerować potrzebne pliki JPK. Program pozwala automatycznie pobierać dane kontrahentów z CEIDG znając ich numer NIP firmy czy średni kurs waluty na dany dzień, gdy zachodzi potrzeba przygotowania faktur w walucie obcej. Dodatkowo dokumenty można wysłać do kontrahentów e-mailem, co gwarantuje proste i szybkie dokumentowanie przeprowadzanych transakcji.

Wystawianie faktur z magazynem

A co w przypadku, gdy oprócz faktur firma potrzebuje wystawiać dokumenty magazynowe? Wówczas program Faktura Small Business Handel pozwoli przygotować podstawowe z nich, czyli przyjęcie wewnętrzne, zewnętrzne, wydanie z magazynu, rozchód wewnętrzny czy przesunięcie międzymagazynowe. Dodatkowo specjalnie wbudowany moduł magazynowy umożliwi szybkie przeprowadzenie spisu z natury (inwentaryzacji, remanentu). Program wskazuje bieżące braki towarowe, więc użytkownik jest w stanie odpowiednio zareagować (uzupełnić magazyn), tak by móc dalej przeprowadzać transakcje sprzedaży. Na uwagę zasługuje również możliwość tworzenia ofert, cenników i zamówień dla klientów, a także kompletów produktów. Wówczas na dokumencie dla kontrahenta widoczny jest jeden produkt gotowany, natomiast magazyn wskazuje pobranie pojedynczych elementów wchodzących w skład kompletu.

Program FSBH dzięki wielu opcjom, np. kategoryzacji dokumentów pozwala odpowiednio uporządkować przygotowaną dokumentację. Upraszcza to znacznie pracę i przeprowadzanie kolejnych transakcji w przyszłości. Myśląc o intuicyjnym i funkcjonalnym fakturowaniu w firmie warto przetestować za darmo oferowane przez MEGA-TECH funkcjonalności.

Redakcja PlanetaFM

Redakcja Planeta Finansów i Marketingu to zespół doświadczonych dziennikarzy, analityków i ekspertów z dziedziny finansów oraz marketingu. Każdy członek redakcji wnosi unikalne kompetencje i perspektywy, dzięki czemu tworzymy treści rzetelne, aktualne i inspirujące.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

jak napisać wypowiedzenie umowy
umowa zlecenie a urlop

Jesteś zainteresowany reklamą?

umowa zlecenie a urlop