Strona główna
Praca
Tutaj jesteś

Jakiej firmy laptop wybrać? Najlepsze modele na rynku

1 kwietnia 2021 Jakiej firmy laptop wybrać

Laptopy szturmem podbiły rynek komputerów. Już od wielu lat są wciąż najchętniej wybierane. W większości domów znajdziemy właśnie laptopy. Mogą być stosowane do pracy, do grania czy codziennego użytkowania. Laptopy są praktyczną i wygodną formą komputera. Wybierając takie urządzenie z pewnością będziemy zadowoleni. Trzeba jednak wiedzieć, która marka ma nam do zaoferowania najlepsze modele. Jaki laptop posłuży nam na dłużej? Który na najlepsze parametry? O sprawdzonych markach laptopów piszemy w naszym artykule!

Jakie są sprawdzone marki laptopów? 

Na polskim rynku dostępnych jest wiele marek naprawdę dobrych laptopów. Wśród nich znajdziemy propozycje idealne do biura, do grania czy też montażu filmów czy innego profesjonalnego użytku. Jedną z najczęściej wybieranych marek jest Lenovo. Jest to chińska marka działająca o 1984 roku. O światowy lider rozwiązań dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Równie popularny jest także Dell i HP. Pierwsza marka także powstała w 1984 roku, ale jest to amerykański koncern. W swoim asortymencie ma wiele sprawdzonych modeli, które mogą pochwalić się wysoką wydajnością. Jeśli chodzi o HP, to także jest to amerykańskie przedsiębiorstwo. Ma jednak znacznie większe doświadczenie w branży, gdyż firma powstała w 1939 roku. Sprawdzone modele znajdziesz tutaj: https://szukamlapka.pl/najlepsze-laptopy-hp

Jakiej firmy laptop wybrać? 

Jeśli wśród wyżej wymienionych firm nie znalazłeś nic dla siebie, to mamy dla Ciebie jeszcze kilka propozycji. Jest to np. przedsiębiorstwo Acer. To z kolei tajwańska marka, która działa od 1976 roku. Znajdziemy u nich zarówno laptopy z wyższej półki, do gier i profesjonalnego użytku, jak i tańsze opcje do codziennego korzystania. Kolejna dobra opcja to urządzenia od firmy Asus. To także tajwański koncern, jednak założony nieco później, bo w 1989 roku. Są to sprawdzone laptopy, dostępne w wielu różnych wersjach. Każdy znajdzie coś, co będzie w odpowiedniej cenie, i w naprawdę dobrej jakości. Oczywiście im lepsze funkcje, tym wyższa cena. Jednak do codziennego użytkowania można znaleźć laptop w naprawdę dobrej ofercie! 

Czym kierować się przy wyborze laptopa?

Wybór laptopa jest kwestią dość indywidualną. Każdy z nas inaczej korzysta z takiego urządzenia i potrzebuje go do innych celów. Na szczęście laptopy są bardzo uniwersalne. Do wyboru mamy całą masę urządzeń o różnych wymiarach, funkcjach i specyfikacji. Warto więc sprawdzić, co jest dostępne w naszym przedziale cenowym. W końcu każdy z nas ma jakiś określony budżet. Laptopy z wymienionych przez nas firm mają ceny zaczynające się od około tysiąca złotych – w wersji używanej. Jednak im lepsza specyfikacja techniczna, tym wyższa cena – około 3 tysięcy złotych, a nawet więcej! Zastanów się więc, co będziesz robił na laptopie i jakie zadanie będzie musiał spełniać. Na tej podstawie wybierzesz najlepsze dostępne urządzenie! 

Redakcja PlanetaFM

Redakcja Planeta Finansów i Marketingu to zespół doświadczonych dziennikarzy, analityków i ekspertów z dziedziny finansów oraz marketingu. Każdy członek redakcji wnosi unikalne kompetencje i perspektywy, dzięki czemu tworzymy treści rzetelne, aktualne i inspirujące.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

jak napisać wypowiedzenie umowy
umowa zlecenie a urlop

Jesteś zainteresowany reklamą?

umowa zlecenie a urlop